Agnieszka Więdłocha w Nieznanowicach

Znana i lubiana aktorka filmowa i teatralna Agnieszka Więdłocha odwiedziła Nieznanowice, aby przekazać sprzęt do ćwiczeń dla Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl (m.in. atlas, rowerek stacjonarny, łóżko do masażu). Spotkała się również z mieszkańcami Nieznanowic, którym pełne emocji spotkanie z pewnością długo pozostanie w pamięci…. Dziękujemy za to wydarzenie Pani Agnieszko i oczywiście zapraszamy ponownie …

Wydarzenie rozpoczęło spotkanie z członkami i zawodnikami Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl, któremu jako ambasadorka kampanii „Siłacze Społeczni” Pani Agnieszka Więdłocha przekazała sprzęt rehabilitacyjny. I tutaj pierwsze wielkie dzięki.

WP_20160816_020

Drugie wdzięczne dziękuje za spotkanie znanej m.in. z Serialu Czas Honoru, M jak miłość, Planeta Singli aktorki, z mieszkańcami Nieznanowic. Można było dowiedzieć się o kulisach pracy na planach serialowych, filmowych i teatralnych, zrobić zdjęcia i zdobyć autograf.

WP_20160816_052

Na zakończenie mieszkanki sołectwa śpiewem podziękowały sympatycznemu gościowi i całej ekipie za niezwykłe chwile spędzone razem.

Więcej zdjęć ze spotkania (tutaj)

Na kanale YouTube Grupy Eskadra można już podziwiać wizytę naszych gości w Nieznanowicach w wydaniu profesjonalistów ….

michal-szafranski-eu

Udanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości.

Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Zachęcam również do śmiałego komentowania…

Kategoria: Nieznanowice, Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Zaproszenie na Dożynki Gminne 2016

Zapraszamy na tegoroczne Dożynki Gminne, które odbędą się  21 sierpnia, w Czarncy, na boisku sportowym przy ul. Kasztanowej. W pamięci mamy...

Zamknij