Altana międzypokoleniowej kreatywności

W Nieznanowicach, znów była muzyka na żywo, a dodatkowo świeże masło, chleb i ser. Wszystko pod altanką, która została zakupiona w ramach realizacji Projektu p.n. „Altana międzypokoleniowej kreatywności”, współfinansowanego przez Fundacji Orlen, w ramach Konkursu grantowego „Moje miejsce na ziemi”.

created by dji camera

Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl zorganizowało imprezę rodzinną w ramach oddawania altany ogrodowej. W ramach projektu zakupiono również m.in. maślniczki do masła, praskę do sera czy urządzenie do pieczenia chleba. Wszystko po to, aby w plenerze przybliżyć gościom, a przede wszystkim dzieciom smak dawnych produktów spożywczych, które przygotowywane były w domach.

created by dji camera

Zaproszenie na piknik przyjęli : Burmistrz Gminy Włoszczowa i Przewodniczący Rady Miejskiej wraz z małżonką, których porwała muzyka lokalna.

W roli Babki – Joanna Bulska, w roli Mani – Barbara Grochowska, w roli księdza – Michał Szafrański. Scenariusz i reżyseria Joanna Bulska.

Pogoda dopisała i uczestnicy spotkania mieli okazja podziwiać występy wokalne KGW, debiut nieznanowickiej grupy kabaretowej, były konkurencje sportowe i gry i zabawy dla dzieci. Uczestnicy mogli posilić się grillowaną kiełbasą i smacznymi, domowymi wypiekami.

DSC_0404

Zadanie zostało zrealizowane w ramach Projektu pod nazwą „Altana międzypokoleniowej kreatywności”, w ramach Konkursu grantowego „Moje miejsce na ziemi”. Projekt został współfinansowany ze środków jest Fundacji „ORLEN – DAR SERCA”, oraz Gminy Włoszczowa jak również środków własnych Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl

dar-serca_wersja-podstawowa

Pragniemy również podziękować Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej we Włoszczowie za przekazaną specjalną śmietanę oraz Ośrodkowi Sportu i Rekreacji we Włoszczowie za przekazane nagrody w konkursach.

Kategoria: Nieznanowice

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanocne spotkanie KGW i Stowarzyszeń

Mimo, że święta minęły Koła Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszenia świętowały w Koniecznie w wielkanocnym tonie. Gospodynie z Konieczna przywitały gości...

Zamknij