Nie będzie wiatraków w Nieznanowicach

Na dzisiejszym posiedzeniu XL Rady Miejskiej we Włoszczowie została ostatecznie przegłosowana i podjęta Uchwała od odstąpieniu od planów instalacji turbin wiatrowych na terenie Nieznanowic i Woli Wiśniowej. Radni byli jednomyślni i wszyscy zagłosowali przeciw wiatrakom w Nieznanowicach i Woli Wiśniowej.

Turbin wiatrowych w Nieznanowicach nie będzie

Sprzeciw mieszkańców Nieznanowic został więc uwzględniony i przynajmniej na razie turbin wiatrowych w Nieznanowicach nie będzie.  Mam nadzieję, że obecność grupy mieszkańców Nieznanowic na radzie to sygnał dla władz Gminy, że mieszkańcy są żywo zainteresowani sprawami swojej małej społeczności.

Zgodnie z tym, o czym przypomniał Pan Burmistrz, jutro (19-09-2014 r.) mija termin składania wniosków w sprawie dokonanie zmiany ustaleń Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy. Wnioski można składać w sekretariacie Urzędu Gminy Włoszczowa.

Rozwijaj serwis www.nieznanowice.pl

Jeżeli masz ciekawe informacje o Nieznanowicach i Regionie napisz do mnie, a Twoje info może zostać opublikowane na łamach serwisu. Zapraszam do kontaktu.

================================================

Michał Szafrański

Kontakt e-mailowy : info@nieznanowice.pl .:. 514 350 310

================================================

PS 1. Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego we wsi.

PS 2. Poinformuj o stronie www.nieznanowice.pl znajomych i sąsiadów.

Kategoria: Nieznanowice
Tagi:, , , , ,

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Ogłoszenie – podatki

Na tablicy ogłoszeń (obok Pani Reginy Wierzbickiej) ukazała się informacja o tym, że od dnia 11 września 2014 r. można...

Zamknij