Bezpłatny odbiór elektrośmieci

W dniu 20 marca 2017 roku na terenie Sołectwa Nieznanowice odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i folii po sianokiszonkach. Prosimy o wystawianie odpadów w dniu odbioru do godziny 7:00. Odpady wystawione po podanych terminach i czasie nie będą odbierane. Niepotrzebny sprzęt należy wystawić przed posesję lub przy pojemnikach na odpady komunalne – mieszkańcy bloków. Elektrośmieci niekompletne nie będą odbierane. Folia po sianokiszonkach powinna być oczyszczona (bez siatek i sznurków).

sianokiszonka

Terminy odbioru wielkogabarytów i zużytych opon z terenu Sołectw Gminy Włoszczowa i terenu Miasta Włoszczowa nie ulegają zmianie, pozostają zgodne z harmonogramem odbioru odpadów na rok 2017.

Więcej informacji na temat odbioru elektrośmieci można uzyskać pod nr telefonu 41 39 41 037 PAVER lub 41 39 42 669 wew. 143 Urząd Gminy Włoszczowa.

Chociaż Polskiego Czerwonego Krzyża działa w Nieznanowicach od wielu lat, chciałbym przypomnieć tylko, że przy wjeździe do Nieznanowic od strony Wspólnoty Mieszkaniowej można oddać ubrania, pościel, pluszaki, czy buty w dobrym stanie na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża.

dav

Nadal trwa i rozwija się również zapoczątkowana akcja zbierania plastikowych nakrętek. Można je stale dostarczać do Sołtysa – Michała Szafrańskiego.

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości.

Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Zachęcam również do śmiałego komentowania…

Kategoria: Nieznanowice

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl

W niedzielę 26 lutego 2017 r. odbyło się historyczne, bo pierwsze Walnego Zebranie Członków Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl. Zebranie na którym obecnych...

Zamknij