Janusz Rokicki – Olimpijczyk bez tajemnic

Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl było współorganizatorem spotkania ze srebrnym medalistą ostatniej Paraolimpiady w Rio de Janeiro – Januszem Rokickim. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Sprawniejsi.pl, Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjne we Włoszczowie oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie we Włoszczowie i sportowcem światowej klasy stworzyliśmy w piątkowe popołudnie spotkanie w rytmie biało-czerwonych, dziecięcych gier i zabaw.

20161104_184018nieznanowice600

Ekipa z Nieznanowic jak zawsze aktywnie pomagała i doskonale się bawiła. BRAMO MY! Szczególne podziękowania należą się dla Naszego gościa – Janusza Rokickiego.

Spotkanie w pigułce na TV Włoszczowa – Marku DZIĘKUJEMY

Wyrazy podziękowanie za wsparcie i obecność kierujemy również do: reprezentantów Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin– Sekcja Włoszczowa, Dyrektora Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie Pana Maksymiliana Stępnia, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej we Włoszczowie, Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie Pani Iwonie Gieroń.

Nieoceniona okazała się pomoc organizacyjna i nie tylko ze strony członków i sympatyków Nieznanowickich Stowarzyszeń oraz niezawodnej ekipy z Powiatowego Centrum Kulturalno-Rekreacyjnego.

W piątkowe popołudnie byli również z nami m.in. przedstawiciele władz samorządowych w osobach: Zastępcy Burmistrza Gminy Włoszczowa – Pan Sławomir Owczarek oraz Kierownik Wydział Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego we Włoszczowie – Pani Aneta Dziubek.

W ramach popularyzacji sportu osób niepełnosprawnych w naszej gminie i powiecie, uczestnicy spotkania mogli spróbować swoich sił w konkurencjach, w których na co dzień występują niepełnosprawni zawodnicy Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl. Można było zagrać m.in. w boccie oraz uczestniczyć w biciu rekordu podbijania piłki siatkowej … na siedząco…

FOTORELACJA z IMPREZY

PCKR we Włoszczowie

Gmina Włoszczowa

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości.

Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Zachęcam również do śmiałego komentowania…

Kategoria: Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl, Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Zebranie Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl

Kolejne zebranie członków i sympatyków Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl za nami. Opracowanie wniosku pod budowę świetlicy wiejskiej trwa w najlepsze. To kluczowy...

Zamknij