Kobieta na medal

Trzy lata temu, rozpocząłem wśród mieszkańców akcje zbierania nakrętek, które to zbiory niebawem przekażemy niepełnosprawnemu członkowi Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl. W akcje zaangażowali się mieszkańcy sołectwa i nie tylko. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Pani Weroniki Uberman ze Stalowej Woli, która dowiedziała się o Naszej akcji od Haliny i Macieja Jelonek … i przystąpiła do działania.

Pani Weronika poruszyła mieszkańców swojego osiedla w Stalowej Woli, aby zbierali niepotrzebne nakrętki, które są tak potrzebne dla wsparcia rehabilitacji niepełnosprawnego 10-letniego Kacpra. Nakrętki ze Stalowej Woli dostarczał Maciej Jelonek i uwierzcie mi było ich bardzo dużo!

Weronika Uberman

Środki pozyskane z nakrętek pozwolą współfinansować sprzęt rehabilitacyjny i tak proste gesty dobrego serca, sprawią że ktoś poczuje się lepiej.

W umieniu Kacpra, jego rodziny oraz własnym składam serdecznie podziękowania wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali i angażują się w tą akcje (która trwa nadal). Pozwólcie, że w sposób szczególny podziękuję Pani Weronice ze Stalowej Woli, która za tak spontaniczne i pełne ciepłego serca zaangażowanie zasługuje na złoty medal!

Akcja zbierana nakrętek trwa, więc nadal można się przyłączyć i pomagać dzięki prostemu nawykowi.

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości.

Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Zachęcam również do śmiałego komentowania

Kategoria: Nieznanowice

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Świetlica: otwarcie coraz bliżej

Jest bliżej niż dalej można by powiedzieć o świetlicy wiejskiej w Nieznanowicach patrząc na jej wnętrze. Wykonano już wiele, za...

Zamknij