Nieznanowice przeciw wiatrakom

W dniu dzisiejszym (tj. 30-06-2014 r.) odbyło się Zebranie Wiejskie Sołectwa Nieznanowice. Przedmiotem zebrania była planowana budowa turbiny wiatrowej na terenie Sołectwa Nieznanowice.

Nieznanowice mówi NIE wiatrakom.

Obecni na w.w. zebraniu wiejskim mieszkańcy Sołectwa Nieznanowice podjęli, jednogłośnie Uchwałę o odstąpieniu od planowanej budowy turbiny wiatrowej na terenie Sołectwa Nieznanowice.

nieznanowice galeriaPo oficjalnym zgłoszeniu Uchwały zebrania wiejskiego w Gminie Włoszczowa, czeka Nas głosowanie na Radzie Miejskiej (najprawdopodobniej we wrześniu), która mam nadzieje poprze Nasz apel i wyłączy Sołectwo Nieznanowice z planów budowy turbiny wiatrowej.

Nieznanowice, podobnie jak Kurzelów zgłosiło więc formalny sprzeciw wobec budowie farm wiatrowych (Uchwała zebrania wiejskiego wraz z podpisami, złożona w Urzędzie Gminy).

Jak można przeczytać w lokalnej prasie sołectwem, które nie wyraziło jeszcze formalnego sprzeciwu wobec budowie wiatraków jest już tylko Wola Wiśniowa.

Rozwijaj serwis www.nieznanowice.pl

Jeżeli masz ciekawe informacje o Nieznanowicach i Regionie napisz do mnie, a Twoje info może zostać opublikowane na łamach serwisu. A możesz chcesz uzupełnić ten artykuł o swoje doświadczenia. Zapraszam do kontaktu.

================================================

Michał Szafrański

Kontakt e-mailowy : info@nieznanowice.pl .:. 514 350 310

================================================

PS 1. Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego we wsi.

PS 2. Poinformuj o stronie www.nieznanowice.pl znajomych i sąsiadów.

Kategoria: Nieznanowice
Tagi:, , ,

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Stop wiatrakom w Nieznanowicach

W związku z planowaną budową turbiny wiatrowej na terenie naszej miejscowości, chciałbym podzielić się swoją opinią na temat wpływu tzw....

Zamknij