RAMZORSY – NIEZNANOWICE

Ramsorsy pokonały w niedzielę Nieznanowice 7-2 w meczu VII kolejki Włoszczowskiej Ligi Piłki Halowej. Do przerwy na tablicy wyników przeciwnik prowadził jednak nieznacznie 3-2 . Gramy dalej chłopaki…

mecz

Dziękujemy kibicom z Nieznanowic, którzy po raz kolejny wsparli Naszą drużynę. Zapraszamy na następne pojedynki Naszych chłopców. Pełny terminarz i wszystkie wyniki i tabelę Naszej grupy znajdziesz na stronie www.nieznanowice.pl/wloszczowska-liga-halowa-terminarz. Zapraszamy!

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości.

Kategoria: Nieznanowice, Sport, Włoszczowska Liga Halowa

Komentowanie wyłączone.

Przeczytaj poprzedni wpis:
NIEZNANOWICE – BŁOGOSZÓW

Drużyna Błogoszowa pokonała Nieznanowice 8-3 w kolejnym meczu Włoszczowskiej Ligi Piłki Halowej. Do przerwy, przegrywaliśmy jednak nieznacznie 2-3. Kolejne doświadczenie...