Spotkanie w sprawie światłowodów

W niedzielę 6 lutego 2016 roku odbyło się zebranie, na którym obecni byli przedstawiciele dwóch firm, którzy planują realizować instalowanie światłowodów na terenie Naszego Sołectwa. Zgodnie z ustaleniami obie firmy będą realizować inwestycje światłowodowe, a mieszkańcy będę mogli wybrać opcje dla siebie. Jedna z firm planuje instalacje po słupach energetycznych, druga będzie realizowała podłączenie podziemne. Zgodnie z zapowiedziami czas realizacji podłączenia dla Naszego Sołectwa to okres czerwiec – lipiec 2016 r.

Z uwagi na zbliżone oferty, wszelkie informacje będą dostępne pod numerami telefonów do poszczególnych firm. Dokonałem prostego podziału firm, na te które będą prowadzić kabel światłowody nadziemnie (po słupach energetycznych) i podziemnie.

Światłowody po słupach energetycznych Światłowody pod ziemią
Cresh.net Robert Biskupski P.W. „Skrętka” Łukasz Piwowarczyk
Sienkiewicza 1

29-100 Włoszczowa

www.cnet24.pl
os. Broniewskiego 14

29-100 Włoszczowa

www.alternet.com.pl
790 272 190 570 998 001

swiatlowody

Spotkanie pokazało spore zainteresowanie mieszkańców internetem światłowodowym, co powinno skłonić firmy do i szybszej realizacji instalacji na terenie Naszego sołectwa.

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości.

Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami

Kategoria: Nieznanowice, Ogłoszenia

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Rowy melioracyjne będą oczyszczane

Taką miłą informacje przekazał mi Wojciech Wilczyński (członek komisji rewizyjnej), po Posiedzeniu Rejonowym Związku Spółek Wodnych. W tym roku planowane...

Zamknij