V Turniej Piłki Nożnej w Kurzelowie

Dziś w Kurzelowie odbyła się V edycja Turnieju Piłki Nożnej. W Turnieju wystąpiły drużyny: Dankowa Dużego, Jeżowic, Międzylesia, dwie drużyny z Kurzelowa oraz Nieznanowice. Los połączył Nas w grupie z drużyną z Międzylesia i Kurzelowa. W pierwszym meczu Turnieju Nasz drużyna zremisowała 1-1 z ekipą z Międzylesia, a w drugim ulegliśmy nieznacznie zespołowi z Kurzelowa 1-2.

Obie bramki dla Naszej drużyny zdobył Jakub Garbaczewski. W tym roku Turniej w Kurzelowie zakończyliśmy więc na rozgrywkach grupowych. Turniej wygrała drużyna z Jeżowic, która w finale pokonała ekipę z Kurzelowa 1-0. Dzięki chłopaki za walkę i zaangażowanie.

To nie koniec kopania w piłkę tego lata. W sierpniu planuję zorganizować drugą edycję turnieju Nieznanowice Cup, które z uwagi na brak boiska w Nieznanowicach rozgrywany będzie na włoszczowskim Orliku. O dokładnym terminie imprezy będę informował na łamach strony i tablicach ogłoszeń.

WP_20160724_13_08_33_Pro600

Więcej zdjęć z Turnieju w Kurzelowie można zobaczyć tutaj

Dodatkowo, pierwszą połowę pierwszego meczu z ekipą Międzylesia można sobie zobaczyć poniżej.

michal-szafranski-eu

Udanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości.

Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Kategoria: Nieznanowice

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Nieznanowice wystąpi w Kurzelowie

W niedzielę 24 lipca 2016 odbędzie się V Edycja Turnieju Piłki Nożnej w Kurzelowie. Rozgrywki zostaną zorganizowane przez Klub Sportowy...

Zamknij