Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl

W niedzielę 26 lutego 2017 r. odbyło się historyczne, bo pierwsze Walnego Zebranie Członków Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl. Zebranie na którym obecnych było 17 osób otworzył Prezes Sławomir Pawlik, który przywitał wszystkich i zaprezentował porządek obrad. Jednogłośnie przyjęto sprawozdanie merytoryczne (prezentował Sławomir Pawlik), sprawozdanie finansowe (prezentowała Irena Szafrańska) oraz plany na rok 2017 (prezentowała Jolanta Tyjas). Dyskutowano na temat najważniejszego zadania na 2017 roku, czyli budowy świetlicy wiejskiej w Nieznanowicach.

dav

Najistotniejszym punktem zebrania był udzielenie (jednogłośne) absolutorium dla Zarządu. To dowód na to, że założenia jak i obrane kierunki rozwoju organizacji właściwe.

dav

Jednym z „owoców” niedzielnego spotkania jest pomysł stworzenia Albumu ilustrującego działalność Stowarzyszenia i sołectwa Nieznanowice. Album będzie opracowywany przez Panie Joannę Bulską i Jolantę Bauer. Jak podkreślił Michał Szafrański – nadal będzie kontynuowana idea tworzenia, zapoczątkowanej w ubiegłym roku Kroniki starych zdjęć, na które stale oczekujemy.

dav

Dłużej dyskutowano na temat planowanej budowy świetlicy. Z uwagi na ograniczone środki m.in. Piotr Malicki zaproponował, że bez względu na to kto będzie wykonawcą obiektu on zobowiązuje się do pracy społecznej na rzecz budowy i ma nadzieję, że nie będzie odosobniony. Z rozmów z mieszkańcami wynika, że Piotr na pewno nie będzie osamotniony w pomocy przy budowie.

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości.

Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Zachęcam również do śmiałego komentowania…

Kategoria: Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Wojciech Szafrański na 6+

Projekt budowy świetlicy gotowy i czekamy na podpisanie umowy z LGD. Zanim jednak zobaczyliśmy koncepcje Naszego wspólnego miejsca trzeba było...

Zamknij