Weekendowe sukcesy mieszkańców Nieznanowic

Ostatni weekend był dla mieszkańców Nieznanowic niezwykle udany. W rozgrywanym w Kurzelowie, w niedzielę Letnim Turnieju Piłkarskim Nasi chłopcy pokonali wszystkie drużyny i zajęli pierwsze miejsce! Musiałem równać do sukcesu chłopaków. Na Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Osób Niepełnosprawnych, rozgrywanym w Zielonej Górze zdobyłem 2 brązowe medale, w konkurencjach rzutu dyskiem i oszczepem.

Turniej w Kurzelowie

Zwycięstwo w Kurzelowie

Ogromne gratulacje dla chłopaków z Nieznanowic. Wygraliśmy turniej, w którym  oprócz Nas rywalizowały z ekipy z Dankowa Dużego, Jeżowic, Kurzelowa, Gościęcina i Międzylesia. Naszą miejscowość dzielnie reprezentowali m.in : Ireneusz Kurzak, Seweryn Szwajkowski, Marcin Szafrański, Mateusz Bauer, Bartosz Chruściel, Filip Kowalczyk. Dziękuję również kolegom, którzy gościnnie wsparli Nasz zespół, oraz dopingującym kibicom. Ideą takich rozgrywek jest integracja, emocje i dobra zabawa. Z relacji uczestników wiem, że niczego w Kurzelowie nie zabrakło.

Medale w Zielonej Górze

mp-zielona-gora

Jak się okazało, ten weekend należał do Nas. W niedzielę, na gminnej arenie kapitalnie zaprezentowali się Nasi piłkarze. W sobotę również z sukcesami rywalizowałem na Mistrzostwach Polski, rozgrywanych w Zielonej Górze. Wywalczyłem dwa srebrne medale w rzucie dyskiem i oszczepem (F34). W pchnięciu kulą uzyskałem czwarty wynik w kraju. Dodatkowo w rywalizacji rzutu dyskiem i pchnięcia kulą pobiłem swoje rekordy życiowe!

Więcej zdjęć z Kurzelowa

turniej-kurzelow-2015

Więcej zdjęć z Zielonej Góry

mp-zielona-gora1

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości.

Podziel się informacją ze znajomymi i sąsiadami…

Kategoria: Nieznanowice

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Stowarzyszenie mieszkańców. Dołączysz ?

Na ostatnim zebraniu wiejskim "narodził" się pomysł stowarzyszenia mieszkańców Nieznanowic, ukierunkowanego na wspieranie rozwoju Naszej miejscowości. Stowarzyszenie to grupa osób,...

Zamknij