Wniosek w sprawie zakupu działki

W dniu 15 września 2015 r. złożyłem prezentowany na najbliższym zebraniu wniosek o potrzebie zakupu działki w Nieznanowicach. Z uwagi na to, że sołectwo Nieznanowice nie posiada działki, na której można by wybudować w przyszłości świetlicę czy boisko dla aktywnych mieszkańców zasadne jest wykonanie pierwszego kroku.

Budujące jest też to, ilu mieszkańców angażuje się zarówno w rozwój kulturalny Naszej miejscowość (dożynki gminne w Koniecznie) czy sportowe (turnieje i regularne wyjazdy na włoszczowski Orlik). Wielopokoleniowe spotkania, podczas przygotowań do dożynek i pomysły mieszkańców na spędzanie wolnego czasu w swoim gronie były motorem do podjęcia działań zmierzających do zakupu działki. Pod wnioskiem podpisali się zarówno dorośli mieszkańcy sołectwa jak i kilkadziesiąt dzieci, czekających na miejsce sportowych spotkań.

Inicjatywa zakupu działki oraz budowy świetlicy wiejskiej i boiska będą jednymi z celów Stowarzyszenia mieszkańców, którego powołanie jest planowane jeszcze w tym roku.

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości.

Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Kategoria: Nieznanowice, Wnioski

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
OGŁOSZENIE : Podatek

Informujemy, iż od dnia 8 września 2015 r. można uiszczać u sołtysa (Nieznanowice 15) : podatek od nieruchomości, podatek rolny,...

Zamknij