Wniosek ws. przestawienia znaku oraz oznakowania drogi

28 września 2016 r. zwróciłem się z prośbą o przestawienie znaku A-6c na skrzyżowaniu z dróg w Nieznanowicach, przy nowo powstałym chodniku w Nieznanowicach (Nowa Wieś) w kierunku Woli Wiśniowej. Znak usytuowany jest zaraz przy krawędzi drogi i stwarza niebezpieczeństwo jego „potrącenia” przez uczestników ruchu drogowego.

znak przy chodniku

Zwróciłem się również z prośbą o oznakowanie (nowo powstałej) drogi wjazdowej do Nieznanowic od strony Konieczna. Z uwagi na stan techniczny dróg w samej miejscowości zasadne było by ograniczenie tonażu. Konieczne byłoby również usytuowanie znaku informującego o terenie zabudowanym oraz (opcjonalnie) znaku o możliwości wystąpienia na drodze zwierzyny leśnej.

We wniosku prosiłem również o umieszczenie na terenie miejscowości Nieznanowice, Rząbiec i Wymysłów tablic informujących, ułatwiających dojazd np. karetki do konkretnych posesji, z nazwą miejscowości i namurami posesji do których prowadzi dana droga.

Dodatkowo prosiłem o podjęcie działań mających na celu usunięcie uszkodzeń budowanego w tym roku chodnika w kierunku Woli Wiśniowej (Nieznanowice) w ramach napraw gwarancyjnych.

W odpowiedzi na wniosek znak znak A-6c został przestawiony w bezpieczne miejsce oraz zostało wyremontowane zapadnięcie nowo budowanego chodnika.

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości.

Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Zachęcam również do śmiałego komentowania…

Kategoria: Nieznanowice, Wnioski

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Relacja z zebrania wiejskiego z dnia 17-09-2016

W sobotę, 17 września 2016 roku, odbyło się w Nieznanowicach Zebranie Wiejskie, którego celem był m.in. podział funduszu sołeckiego na 2017 r....

Zamknij