Klub Wolontariusza

Klub Wolontariusza

1 marca 2016 Wyłączono przez Michał Szafrański

Organizacja Klubu Wolontariusza to element rozwojowy Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl. Realizujemy i planujemy ambitne i atrakcyjne projekty i chcemy w ich realizację zaangażować mieszkańców. Razem sukces smakuje zdecydowanie lepiej… Zapraszamy osoby, które chcą aktywnie włączyć się w pomoc w rozwijaniu Naszej miejscowości i regionu.

Jakie korzyści przynosi wolontariat ?

Osoby, którzy oddają cząstkę siebie dla wspólnej sprawy są godne naśladowania. Przy okazji uczestniczenia w wolontariacie:

  • pomagasz innym i masz z tego satysfakcję,
  • jeżeli jesteś uczniem / uczennicą dzięki oświadczeniu możesz zyskać dodatkowe punkty z zachowania,
  • zdobywasz doświadczenie,
  • wolontariat to nauka człowieczeństwa i pokory,
  • pokonywanie barier przez tych, którym pomagamy może okazać się motywujące i inspirujące,
  • możliwość pracy i współpracy w grupie,
  • Karma – „okazane dobro do Ciebie wraca” ….

Kto może zostać wolontariuszem ?

Jak pewnie wiesz realizujemy wiele różnorodnych projektów, społecznych, infrastrukturalnych, sportowych, edukacyjnych. Czasem niewielka, pomoc przy realizowaniu zadania może okazać się bezcenna. Dlatego czekamy na wszystkie osoby, które chcą podzielić się swoim czasem, doświadczeniem czy umiejętnościami. Wystarczy gotowość do pomocy… tak wiele, a tak niewiele…

Jak dołączyć do klubu wolontariusza ?

Aby dołączyć do klubu wolontariusza Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl wystarczy zgłosić telefonicznie chęć i gotowość do pracy wolontariackiej pod numerem telefonu 514 350 310.

Ogromnie się cieszę, że tak wielu mieszkańców Nieznanowic angażuje się w projekty realizowane przez Stowarzyszenie i Sołectwo. Przed nami kolejne szansę na rozwój Naszej miejscowości. Pomoc w ich realizacji mile widziana.

michał szafrański

Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości. Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…