Kobieta na medal

Kobieta na medal

9 kwietnia 2019 Wyłączono przez Michał Szafrański

Trzy lata temu, rozpocząłem wśród mieszkańców akcje zbierania nakrętek, które to zbiory niebawem przekażemy niepełnosprawnemu członkowi Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl. W akcje zaangażowali się mieszkańcy sołectwa i nie tylko. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Pani Weroniki Uberman ze Stalowej Woli, która dowiedziała się o Naszej akcji od Haliny i Macieja Jelonek … i przystąpiła do działania.

Pani Weronika poruszyła mieszkańców swojego osiedla w Stalowej Woli, aby zbierali niepotrzebne nakrętki, które są tak potrzebne dla wsparcia rehabilitacji niepełnosprawnego 10-letniego Kacpra. Nakrętki ze Stalowej Woli dostarczał Maciej Jelonek i uwierzcie mi było ich bardzo dużo!

Środki pozyskane z nakrętek pozwolą współfinansować sprzęt rehabilitacyjny i tak proste gesty dobrego serca, sprawią że ktoś poczuje się lepiej.

W umieniu Kacpra, jego rodziny oraz własnym składam serdecznie podziękowania wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali i angażują się w tą akcje (która trwa nadal). Pozwólcie, że w sposób szczególny podziękuję Pani Weronice ze Stalowej Woli, która za tak spontaniczne i pełne ciepłego serca zaangażowanie zasługuje na złoty medal!

michał szafrański

Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości. Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…