Kolejny grant zdobyty

Kolejny grant zdobyty

11 czerwca 2018 Wyłączono przez Michał Szafrański

Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl stworzy na działce przy świetlicy w Nieznanowicach przystanek ekologiczny. Wszystko to w ramach otrzymanego grantu z Fundacji Jesteśmy Blisko i Firmy ZPUE – Weź i Zrób. To kolejny dowód na to, że pomysł na zmianę w lokalnej społeczności, plus praca ludzi przy opracowaniu wniosków, a później jego realizacja – przynoszą wymierne rezultaty. Liderkami w tym projekcie są: Ewa Wilczyńska i Nina Fiecek.

Projekt zakłada zagospodarowanie terenu i stworzenie miejsca, w którym rowerzyści i nie tylko, poruszający się czerwonym szlakiem, „Lasami dookoła Włoszczowy”, będą mogli odpocząć na ławeczce, bezpiecznie postawić rower (zakupione zostaną stojaki). Na „przystanku” można będzie podziwiać zakupione krzewy jak również dowiedzieć się czegoś o segregacji odpadów i ekologii.

Niebawem dostrzeżecie jak zmieniliśmy okolice dzięki Fundacji Jesteśmy Blisko i ZPEU, którym DZIĘKUJEMY za wsparcie Naszych rozwojowym planów i zamierzeń.

michał szafrański

Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości. Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…