Montujemy bramki

Montujemy bramki

31 maja 2017 Wyłączono przez Michał Szafrański

Tam wczoraj było ściernisko, a dziś są bramki, a będzie świetlica i boisko… Dziś grupa mieszkańców Nieznanowic po raz kolejny pokazała społeczne zaangażowanie. Nikt już nie ma wątpliwości jak bardzo potrzebne jest boisko w Naszej miejscowości, skoro w montaż bramek zaangażowało się tak wiele osób. Wielkie dzięki dla Was …

Szczególnie dziękujemy Wojtkowi Wilczyńskiemu, który pomagał dziś, ale kilka dni temu dodatkowo opryskał nasze boisko przeciw chwastom…Przypominam, że jedną z bramek  udało się zakupić z grantu „Weź kasę i zrób” Fundacji Jesteśmy Blisko. Inicjatorkami wniosku był: Nina Fiecek i Ewa Wilczyńska.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim osobom za dzisiejsze zaangażowanie. Z reszta sami zobaczcie jak dużo Nas było na Facebooku (tutaj).

DRODZY PIŁKARZE

Zawsze mogłem na Was liczyć i tym razem proszę WAS o pomoc
Dopóki nie ma na naszym boisku ogrodzenia, proszę Was abyśmy dołożyli wszelkich starań, aby piłka nie wypadała za ogrodzenia sąsiadów i na pola. Mam nadzieję, że rozumiecie i poszanujecie to, że możecie korzystać już z boiska. Proszę również o utrzymanie czystości na boisku.
Dziękuję za pomoc i życzę udanej zabawy i bezpiecznych treningów …

michał szafrański

Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości. Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…