Robotyka lubię to

Robotyka lubię to

21 maja 2017 Wyłączono przez Michał Szafrański

Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl rozpoczęło realizację Projektu grantowego pod nazwą „Robotyka lubię to”. Projekt ma na celu organizacje warsztatów edukacyjnych z robotyki dla dzieci. Spotkania z robotyką to innowacyjna forma nauki poprzez zabawę. Zajęcia prowadzone są w biurze Autoserwis Pawlik w Nieznanowicach. Zajęcia finansowane są ze środków Fundacji Banku Zachodniego WBK S.A. im. Stefana Bryły.

Pierwsze zajęcie za nami, w których młodzi konstruktorzy tworzyli i programowali robot wózka widłowego. Prowadzący zajęcia, Michał Szafrański dodaje, że poznanie podstaw robotyki rozwija w dzieciach zainteresowanie nauką przyszłości. To okazja do kreowania logicznego myślenia, umiejętności konstruowania replik maszyn i urządzeń, podstaw programowania i nie tylko. Zajęcia prowadzone są w grupach i zespołach, dzięki czemu dzieci uczą się efektywnej organizacji pracy i współpracy. Warsztaty z robotyki dla dzieci są zawsze pełne zabawy, zaangażowania i uśmiechu.

Na temat zajęć prowadzonych w ramach Projektu „Robotyka Lubię to” w Nieznanowicach, pisałem tutaj. Więcej zdjęć z realizacji tego zadania można znaleźć na Naszym Facebooku.

Projekt finansowany ze środków:
Fundacji Banku Zachodniego WBK S.A. im. Stefana Bryły, realizowany przez Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl

michał szafrański

Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości. Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…