Nasze seniorki w Projekcie ASOS

Od kilku tygodni, co poniedziałek świetlica wiejska w Nieznanowicach to muzyka na żywo i próby wokalne w wykonaniu aktywnych seniorek z Nieznanowic. Wszystko dzięki Fundacji CEdR, która zaprosiła mieszkańców Nieznanowic do realizowanego przez nią projektu „Strefa aktywnych seniorów”,  realizowanego w ramach Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020, finansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Dziękujemy Fundacji za pamięć o Naszych aktywnych paniach i umożliwienie im doskonalenia wokalnych zainteresowań.

IMG_20190911_181107

W poniedziałki w świetlicy akompaniament zapewnia naszym Paniom Pan Rafał Bednarczyk – Dziękujemy! Panie zapraszają wszystkich chętnych do śpiewanie, w każdy poniedziałek o godzinie 18.00, do świetlicy wiejskiej w Nieznanowicach. Nie tylko seniorów. Serdecznie zapraszają również Panów.

IMG_20190918_192920

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości.

Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…

 

Kategoria: Nieznanowice, Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Robotyka lubię to 2.0

Już po raz drugi podczas Europejskiego Tygodnia Kodowania Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl realizuje projekt organizacji zajęć programowania i robotyki dla dzieci. W...

Zamknij