Świetlicę czas zacząć …

Świetlicę czas zacząć …

15 lipca 2017 Wyłączono przez Michał Szafrański

Aż serce rośnie, kiedy na prośbę o pomoc przy budowie fundamentów pod budowę świetlicy wiejskiej na działce stawia się blisko dwadzieścia osób. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pierwsze pracy przy budowie Naszego wspólnego miejsca.

Ludzie dopisali, fundamenty zalane, podmurówka częściowo, wykonana. Czekamy na bloczki i w następną sobotę dokańczamy. A właśnie, a propo bloczków. Dziękujemy Gospodarstwu Rolnemu Jan Gul w Nieznanowicach za nieodpłatne przekazanie dwóch palet bloczków. Ponadto dziękujemy Panu Zbigniewowi Machnikowi, za przekazany i dostarczony, niezbędny do budowy piasek. Serdecznie dziękujemy również Panu Stanisławowi Magdziarzowi za nieodpłatne przekazanie na plac budowy desek. Jesteście WIELCY!

Patrząc na zaangażowanie i poświęcenie mieszkańców nasuwa się mi sentencja, którą zapożyczę od mojego kolegi: „nikt nie ma z nas tyle, ile mamy razem„…

Budowa świetlicy wiejskiej została współfinansowana ze środków Unii Europejskiej  ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, działania „Wsparcia dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na latach 2014-2020; wsparciu finansowym Urzędu Gminy Włoszczowa oraz środkom własny.

michał szafrański

Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości. Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…