Świetlicę czas zacząć …

Aż serce rośnie, kiedy na prośbę o pomoc przy budowie fundamentów pod budowę świetlicy wiejskiej na działce stawia się blisko dwadzieścia osób. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pierwsze pracy przy budowie Naszego wspólnego miejsca.

DSC_0178

Ludzie dopisali, fundamenty zalane, podmurówka częściowo, wykonana. Czekamy na bloczki i w następną sobotę dokańczamy. A właśnie, a propo bloczków. Dziękujemy Gospodarstwu Rolnemu Jan Gul w Nieznanowicach za nieodpłatne przekazanie dwóch palet bloczków. Ponadto dziękujemy Panu Zbigniewowi Machnikowi, za przekazany i dostarczony, niezbędny do budowy piasek. Serdecznie dziękujemy również Panu Stanisławowi Magdziarzowi za nieodpłatne przekazanie na plac budowy desek. Jesteście WIELCY!

DSC_0184

Patrząc na zaangażowanie i poświęcenie mieszkańców nasuwa się mi sentencja, którą zapożyczę od mojego kolegi:

nikt nie ma z nas tyle, ile mamy razem„…

dav

Więcej zdjęć z dzisiejszych prac znajdziecie oczywiście na Facebooku (tutaj)

dav

PROW-2014-2020-logo-kolor

Budowa świetlicy wiejskiej została współfinansowana ze środków Unii Europejskiej  ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, działania „Wsparcia dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na latach 2014-2020; wsparciu finansowym Urzędu Gminy Włoszczowa oraz środkom własny.

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości.

Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Zachęcam również do śmiałego komentowania…

Kategoria: Nieznanowice, Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl, Świetlica wiejska w Nieznanowicach

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Sołtys roku 2016

24 czerwca w Wąchocku - niestety bez mojego udziału (rywalizowałem w tym czasie w Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce Osób Niepełnosprawnych)...

Zamknij