Umowa podpisana – BUDUJEMY ŚWIETLICĘ

Umowa podpisana – BUDUJEMY ŚWIETLICĘ

10 maja 2017 Wyłączono przez Michał Szafrański

Za nami historyczne wydarzenie dla Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl, mieszkańców Nieznanowic i nie tylko. Dziś podpisana została Umowa w ramach projektów PROW, na mocy której powstanie długo oczekiwana świetlica wiejska w Nieznanowicach! Niebawem wyłoniony zostanie wykonawca Naszego wspólnego miejsca. Już dziś zapraszamy o wsparcie podczas tworzenia miejsca, z którego będą korzystać pokolenia. Wszystkie ręce na pokład i DZIAŁAMY.

Umowę podpisywali, reprezentujący Stowarzyszenie NIEZNANOWICE Prezes Sławomir Pawlik oraz V-ce Prezes Jolanta Tyjas. Dzisiejszy dzień jest finałem wielogodzinnych prac członków i sympatyków stowarzyszenia, nad wnioskiem do Lokalnej Grupy Działania Region Włoszczowski (OGROMNE dzięki za kawał dobrej roboty). Słowa podziękowania kierujemy również do Burmistrza Gminy Włoszczowa – Grzegorza Dziubka, którego intencją była udzielona pożyczka Stowarzyszeniu na realizację tego zadania. Nieoceniona okazało się również zaangażowanie pracowników Urzędu Gminy, za które – wielkie dzięki…

Panie Burmistrzu piękne słowa o Nas i Naszej miejscowości – dziękujemy !

Kiedyś celem był wniosek, dziś jest nim jego realizacja. Po cichu liczymy na pomoc, wsparcie, umiejętności i wiedzę wszystkich, którym zależy, aby w Nieznanowicach powstało miejsce spotkań. Tam na razie jest ściernisko, ale będzie ….

Budowa świetlicy wiejskiej będzie współfinansowana ze środków Unii Europejskiej  ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, działania „Wsparcia dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na latach 2014-2020; oraz środkom własny.

michał szafrański

Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości. Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…