Wniosek: wycinka drzew

W odpowiedzi na poruszane przez mieszkańców, podczas zebrania wiejskiego sprawy różne, w dniu 13 sierpnia  złożyłem wniosek do Urzędu Gminy. Zwróciłem się z prośbą o częściową wycinkę drzew przy wylocie drogi, w kierunku Konieczna.

Drzewa są usytuowane w niedalekiej odległości od krawędzi drogi. Spadające igły i liście powodują dodatkowe poślizg na drodze. Nie ma również dostatecznego miejsca na awaryjny zjazd samochodów. Dodatkowo drzewa ograniczają widoczność podczas pierwszego łuku wjazdowego do Nieznanowic.

wniosek-nieznanowice-wycinka-drzew-droga-konieczno

Kolejną kwestią jest sprawa uczulenia firmy, która realizuje wycinkę drzew przy drodze w kierunku Prządzowia, aby nie pozostawiali zręby drzewne na drodze oraz aby podczas wycinki ciężki nie uszkadzał krawędzi drogi.

wniosek-nieznanowice-wycinka-drzew-droga-konieczno-2

W odpowiedzi Gmina przekazała te informacje do nadleśnictwa.

odpowiedz-wniosek-gmina-wycinka

W nawiązaniu do wniosku i odpowiedzi spotkałem się w przedmiotowych miejscach Nieznanowic z przedstawicielami Nadleśnictwa we Włoszczowie w celu ustalenia zakresu i terminów załatwienia spraw objętych wniosków.

sprawa_zalatwiona

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości.

Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Kategoria: Gmina Włoszczowa, Nieznanowice, Wnioski

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
W sprawie usług kominiarskich

Na jednym z zebrań wiejskich poruszany był temat kominiarza, który odwiedzał Naszą miejscowość, ale niestety wielu osób nie było w...

Zamknij