Zadanie „Rozśpiewane Nieznanowice”

Zadanie „Rozśpiewane Nieznanowice”

3 sierpnia 2016 Wyłączono przez Michał Szafrański

Jeżeli nie wiecie, to spieszę z radosną informacją, że Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl, a tym samym mieszkańcy Naszej miejscowości wygrali grant w ramach V edycji „Bonusu między Nidą a Pilicą”, realizowany przez Lokalną Grupę Rybacką „Między Nidą a Pilicą”. Projekt „Rozśpiewanie Nieznnaowice” zakładał zakup nagłośnienia w postaci kolumny, mikrofonów (bezprzewodowych i przewodowego) i statywów.

Sprzęt jest już na miejscu i wykorzystywany jest podczas wokalnych prób i nie tylko. Zapewni nagłośnienie imprez sportowych, kulturalnych i rozrywkowych w Naszej miejscowości.

Celem zadania „Rozśpiewane Nieznanowice” w postaci aktywizacji muzycznej mieszkańców Nieznanowic, zakupu sprzętu nagłaśniającego i promocji miejscowości Nieznanowice został zrealizowany. Rezultatem zadania okazał się zapał to wspólnego muzykowania i uśmiechy i radość najmłodszych mieszkańców.

Pomysł na zadanie zrodził się w chwili kiedy po sukcesie na ubiegłorocznych dożynkach, mieszkańcy zaangażowali w rozwijanie swoich wokalnych i muzycznych umiejętności oraz potrzebę zapewniania nagłośnienia imprez organizowanych przez Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl oraz sołectwo.

Serdecznie dziękujemy również za pomoc muzyczną, osobom które w tym okresie zapewniały muzyczny akompaniament i dzieliły się cennymi wskazówkami.

Zadanie współfinansowane przez Lokalną Grupę Rybacką „Między Nidą a Pilicą”. Wkład własny zapewniło Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl

michał szafrański

Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości. Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…