Zapraszamy na Europejski Tydzień Kodowania

Zapraszamy na Europejski Tydzień Kodowania

20 września 2018 Wyłączono przez Michał Szafrański

Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl oraz michalszafranski.pl Michał Szafrański serdecznie zapraszają, 7 października 2018 (niedziela), od godziny 15.00 na Finał Projektu „Robotyka Lubię to 1.0″,  w ramach międzynarodowej inicjatywy Meet and Code.

W ramach projektu „Robotyka lubię to 1.0.” zorganizowane będą m.in. bezpłatne warsztaty z konstruowania i programowania robotów dla grupy dzieci od 9 do 15 lat, bloki dyskusyjne dla rodziców na temat wymiany doświadczeń wychowawczo-edukacyjnych oraz wielki Finał akcji, czyli pokazy robotów i programowania, otwarty (bezpłatny) i dla każdego mieszkańca powiatu Włoszczowskiego i nie tylko.

Projekt rozpocznie się 6 października 2018 (sobota) – od godziny 15,00, od dwugodzinnych warsztatów, podczas których grupa dzieci w wieku od 8 do 15 lat, pod okiem instruktora będzie konstruować i programować swoje roboty na bazie klocków LEGO WeDo i Lego Mindstorms oraz programowania m.in. Scratch. Warsztaty odbędą się w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie (Koniecpolska 42).

Dzień później (7 października 2018 r.) podczas zorganizowanego pokazu, uczestnicy warsztatów zaprezentują swoje konstrukcje, zaproszonym gościom. Planujemy wstęp wolny na to wydarzenie dla wszystkich, tak aby każdy mógł przekonać się jak ważna jest nauka programowania. Niedzielny finał projektu również odbędzie się na hali Powiatowego Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie (Koniecpolska 42). Start podobnie jak w sobotę – od 15.00

Spotkanie będzie również okazją do wymiany poglądów przez rodziców na temat skutecznego motywowania dzieci do nauki przedmiotów ścisłych.
Do zobaczenia 7 października, od 15.00 na Finał wydarzenia „Robotyka lubię to 1.0″

Informacje i darmowa rejestracja – Michał Szafrański – 514 350 310
LICZBA MIEJSC NA WARSZTATACH OGRANICZONA

Projekt „Robotyka Lubię to 1.0″ zostanie zrealizowany w ramach inicjatywy Meet and Code, którego operatorem jest Fundacja TechSoup. Projekt znalazł się w gronie trzech nagrodzonych wydarzeń w województwie świętokrzyskim.

michał szafrański

Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości. Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…