Międzypoleniowe radio lokalne

Realizujemy kolejny innowacyjny projekt. Dzięki wsparciu Fundacji Santander w ramach Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl uruchomiliśmy Lokalny Portal informacyjny oraz radio internetowe. Zostań lokalnym reporterem. Dodawaj lokalne newsy lokalne na stronie www.plusy.info.Masz ciekawą informacje lub wydarzenie w Twojej okolicy i chcesz podzielić się nimi ze światem internetu ? Nic prostszego:

  1. Zrób zdjęcie i napisz o ciekawym wydarzeniu w Twojej okolicy…
  2. Wejdź na stronę www.plusy.info
  3. Dodaj zdjęcie wraz z lokalizacją, tytułem, opisem, za pomocą zakładki Dodaj news,
  4. GOTOWE. Twoja informacja zastanie opublikowana na łamach Portalu.

Nowe informacje możesz dodawać przy użyciu komputera jak i bezpośrednio z telefonu. Dołącz do społeczności lokalnych reporterów i buduj z nami Portal informacyjny dla Was, tworzony przez Was.

zostan-lokalnym-reporterem-plakat-600

W ramach Projektu możesz również przesyłać materiały audio, które będą emitowane jako relacja w radiu internetowym. Wszystko, a nawet jeszcze więcej na stronie:

www.plusy.info

Zapraszam do śledzenia aktualności z Twojej okolicy na www.plusy.info

Projekt pod nazwą „Wielopokoleniowe radio lokalne” został współfinansowany przez Fundację Santander Bank Polska S.A., w ramach projektu pn. „Międzypokoleniowe radio lokalne” IV edycji konkursu „Tu mieszkam tu zmieniam”. Dziękujemy!

logo-santander-1

Kategoria: Gmina Włoszczowa, Powiat Włoszczowski, Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Walne zebranie członków

W dniu 29 marca 2019 r. (piątek), o godzinie 20.00, w Świetlicy wiejskiej w Nieznanowicach (Nieznanowice 49a), odbędzie się Walne...

Zamknij