Międzypoleniowe radio lokalne

Międzypoleniowe radio lokalne

15 marca 2019 Wyłączono przez Michał Szafrański

Realizujemy kolejny innowacyjny projekt. Dzięki wsparciu Fundacji Santander w ramach Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl uruchomiliśmy Lokalny Portal informacyjny oraz radio internetowe.

Zostań lokalnym reporterem. Dodawaj lokalne newsy lokalne. Masz ciekawą informacje lub wydarzenie w Twojej okolicy i chcesz podzielić się nimi ze światem Internetu ? Nic prostszego:

  1. Zrób zdjęcie i napisz o ciekawym wydarzeniu w Twojej okolicy…
  2. Wejdź na stronę projektu
  3. Dodaj zdjęcie wraz z lokalizacją, tytułem, opisem, za pomocą zakładki Dodaj news,
  4. GOTOWE. Twoja informacja zastanie opublikowana na łamach Portalu.

Nowe informacje możesz dodawać przy użyciu komputera jak i bezpośrednio z telefonu. Dołącz do społeczności lokalnych reporterów i buduj z nami Portal informacyjny dla Was, tworzony przez Was.

W ramach Projektu możesz również przesyłać materiały audio, które będą emitowane jako relacja w radiu internetowym. Wszystko, a nawet jeszcze więcej na stronie projektu. Zapraszam do śledzenia aktualności z Twojej okolicy.

Projekt pod nazwą „Wielopokoleniowe radio lokalne” został współfinansowany przez Fundację Santander Bank Polska S.A., w ramach projektu pn. „Międzypokoleniowe radio lokalne” IV edycji konkursu „Tu mieszkam tu zmieniam”. Dziękujemy!

michał szafrański

Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości. Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…