Nieznanowice Pomaga Ukrainie

Nieznanowice Pomaga Ukrainie

1 marca 2022 Wyłączono przez Michał Szafrański

Nie po raz pierwszy jestem dumny z mieszkańców Nieznanowic i okolic. Pierwszy dzień zbiórki darów dla mieszkańców okupywanej od kilku dni Ukrainy i mnóstwo, mnóstwo niezbędnych rzeczy przekazanych z głębi serca: środki czystości, długoterminowa żywność, środki czystości i nie tylko. To wszystko powędrowało po 18.00 na Włoszczowską Halę.

Na tym nie kończymy zbiórki darów. Każdy jeszcze może dodać swoją „cegiełkę” i przywieźć niezbędny rzeczy na Świetlicę w Nieznanowicach (Nieznanowice 49a). Prezentujemy harmonogram zbiórek:

2 marca 2022 środa 16:00 – 18:00
3 marca 2022 czwartek 16:00 – 18:00
4 marca 2022 piątek 16:00 – 18:00

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, oraz wolontariuszkom (Asia, Zuzia), na które zawsze można liczyć.

Jutro działamy dalej … ???? Pamiętajcie jednak, że NIE przyjmujemy już odzieży ❌ (naprawdę jest już jej dużo), oraz NIE przyjmujemy również PIENIĘDZY ❌, je można przekazać na oficjalne zbiórki. Należy jednak pamiętać aby weryfikować zbiórki pieniężne, przed wysłaniem środków … 

 

michał szafrański

Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości. Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…