Silna organizacja, silny region

Silna organizacja, silny region

14 grudnia 2017 Wyłączono przez Michał Szafrański

Po raz kolejny, aktywna praca członków Naszego Stowarzyszenia przyniosła owoc. 14 grudnia zakończyła się realizacja projektu pod nazwą „Silna organizacja, silny region”. W ramach tego projektu Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl zakupiło wyposażenie biura stowarzyszenia, w postaci: urządzenia wielofunkcyjnego (drukarki kolor/czarny, kserokopiarki, skanera), szafy biurowej, biurka, fotela oraz krzeseł. Całkowity koszt projektu 4 980,00 zł, został pokryty w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (Edycja 2017), finansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Meble oraz sprzęt biurowy bez wątpienia przyczynią się do większej efektywności, pracy Naszej organizacji. Realizowane przez Nas projekty, to nie tylko ławeczki, świetlica, siłownia, czy sprzęt nagłaśniający itp, ale „mrówcza” praca ludzi przy rozliczaniu i tworzeniu sprawozdań każdego z podejmowanych przez nas działań. Z pomocą FIO z pewnością będzie łatwiej kontynuować proces rozwoju naszej miejscowości i regionu. Dziękujemy.

Oto o jaki sprzęt wzbogaciła się dziś Nasz organizacja i społeczność:

Urządzenie wielofunkcyjne Ricoh, z funkcją drukowania czarno-białego i kolorowego, kserokopiarki i skanera

Biurko i fotel

Szafa na dokumenty

8 krzeseł

Składamy serdecznie podziękowania wolontariuszom (naszym mieszkańcom) za solidne poskręcanie otrzymanego sprzętu.

michał szafrański

Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości. Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…