Wypożyczalnia gier planszowych

Wypożyczalnia gier planszowych

16 lipca 2017 Wyłączono przez Michał Szafrański

Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl realizuje projekt „Młodzież gra rodzinnie”, w ramach zadania „Świętokrzyskie dla młodych” – współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Zadanie zakłada prowadzenie przez młodzież wypożyczalni gier planszowych. Dostępnych jest ponad 50 pozycji. Komputer to nie wszystko, zagrajmy rodzinnie w edukacyjną planszówkę…

Wypożyczalnia działa czasowo w AutoSerwis Pawlik (Nieznanowice 45a, 29-100 Włoszczowa) od wtorku do czwartku w godzinach od 10.00 do 16.00 – godziny otwarcia aktualne do dnia 30 września 2017. Mamy ambicję, aby projekt był kontynuowany w świetlicy wiejskiej, której budowa właśnie się rozpoczyna.

Regulamin (dostępny tutaj) zakłada możliwość wypożyczenia jednorazowo 2 gry/pozycje na okres, maksymalnie 7 dni (z możliwością jednorazowego przedłużenia o 7 dni, jeśli na daną grę nikt nie oczekuje).

Co należy zrobić aby wypożyczyć planszówkę ?

  1. Pierwsze wypożyczenie wiąże się z wypełnieniem przez osobę pełnoletnią Karty wypożyczalni (dostępnej tutaj, albo w AutoSerwis Pawlik w Nieznanowicach). W karcie można opcjonalnie wskazanie młodzież i dzieci niepełnoletnie, upoważnione do wypożyczeń w imieniu dorosłych rodziców/opiekunów.
  2. Każde kolejne wypożyczenie jest ewidencjonowane.

Przypominam, że każdego użytkownika Wypożyczalni obowiązuje Regulamin. Projekt „Młodzież gra rodzinnie” trwa do 30 września 2017 r.

Gry zostały wybrane na spotkaniu i po konsultacjach z najmłodszymi mieszkańcami Nieznanowic.

Projekt „Młodzież gra rodzinnie” jest współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w ramach zadania publicznego Świętokrzyskie dla młodych.

michał szafrański

Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Nieznanowic na Facebooku, aby śledzić co nowego w Naszej miejscowości. Podziel się informacją o stronie www.nieznanowice.pl ze znajomymi i sąsiadami…